SDQ12-330-R
Contact Now
SDQ12-330-R
Part Number : SDQ12-330-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SDQ12-330-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SDQ12-330-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 1.1938 mm
Weight : 453.59237 mg
Shielding : Shielded
Inductance : 33 µH
Termination : SMD/SMT
Max DC Current : 533 mA
Number of Coils : 2
Inductance - Series : 130 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 5.18 Ω
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 4143 In Stock
Applications : Mobile phones Factory automation & control Data center & enterprise computing
Width : 5.207 mm
Length : 5.207 mm
Current : 220 mA
Tolerance : 20 %
Resistance : 1.29 Ω
Case/Package : 2020
Number of Pins : 4
DC Resistance (DCR) : 2.59 Ω
Inductance - Parallel : 32.49 µH
Min Operating Temperature : -40 °C