HKQ04021N8C-E
Contact Now
HKQ04021N8C-E
Part Number : HKQ04021N8C-E
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HKQ04021N8C-E.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HKQ04021N8C-E More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 220 µm
Min Width : 180 µm
Max Length : 420 µm
Current Rating : 320 mA
Self Resonant Frequency : 10 GHz
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 914 In Stock
Applications : Aerospace & defense Grid infrastructure Mobile phones
Max Width : 220 µm
Inductance : 1.8 nH
Min Length : 380 µm
DC Resistance (DCR) : 190 mΩ