IHCL4040DZER2R2M5A
Contact Now
IHCL4040DZER2R2M5A
Part Number : IHCL4040DZER2R2M5A
Manufacturer : Vishay / Dale
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : IHCL4040DZER2R2M5A.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : IHCL4040DZER2R2M5A More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 10.16 mm
Width : 10.16 mm
Length : 10.67 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 2.2 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Composite, Metal
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 15 mΩ
Inductance - Parallel : 2.2 µH
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 443 In Stock
Applications : Home theater & entertainment
Mount : Surface Mount
Height : 4 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Resistance : 15 mΩ
Case/Package : 4040
Max DC Current : 9.5 A
RMS Current (Irms) : 9 A
Inductance - Series : 2.2 µH
Max Operating Temperature : 155 °C