CF26600-37B
Contact Now
CF26600-37B
Category : Optoelectronics Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Current : 6 mA
Product Status : Obsolete
Package : Bulk
Series : -
Size / Dimension : 2.6mm x 600mm
Mfr : JKL Components Corp.
Voltage : 2340V (Start), 1125V (Operating)
Output : 36000 cd/m2
Type : CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Description : CCFL WH LAMP 2340V 6MA 2.6X600MM
Contact Now
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 2340V (Start), 1125V (Operating) 6 mA 36000 cd/m2 2.6mm x 600mm