A758EK337M0GAAE018
Contact Now
A758EK337M0GAAE018
Part Number : A758EK337M0GAAE018
Manufacturer : KEMET
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : A758EK337M0GAAE018.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : A758EK337M0GAAE018 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: KEMET. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 8 mm
Tolerance : 20 %
Case/Package : Radial
Voltage Rating : 4 V
Max Operating Temperature : 105 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 18 mΩ
Products Category : Capacitors - Aluminum - Polymer Capacitors
Qty : 831 In Stock
Applications : Gaming Building automation
Diameter : 6.3 mm
Capacitance : 330 µF
Life (Hours) : 5000 hours
Voltage Rating (DC) : 4 V
Min Operating Temperature : -55 °C