LP08152R7245
Contact Now
LP08152R7245
Part Number : LP08152R7245
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LP08152R7245.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LP08152R7245 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Max Length : 17 mm
Capacitance : 2.4 F
ESR (Equivalent Series Resistance) : 120 mΩ
Products Category : Capacitors - Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapa
Qty : 5476 In Stock
Applications : Factory automation & control Connected peripherals & printers
Min Length : 13 mm
Voltage Rating (DC) : 2.7 V