PD-2-500-6000-S
Contact Now
PD-2-500-6000-S
Category : RF and Wireless RF Power Dividers/Splitters
Product Status : Active
Package : Bulk
Series : -
Mfr : I.F. Engineering Corp and CrossPoint Technologies
Frequency : 20 MHz ~ 6 GHz
Package / Case : Module, SMA Connectors
Description : 2 Way PWR DIV 500 MHz - 6GHz SMA
Contact Now
RF Power Divider 20 MHz ~ 6 GHz Module, SMA Connectors